Мислења и коментари за нашиот дом

Напишете мислење или коментар за нашиот дом Вита Ве

 
 
 
 
 
 
 
Полињата означени со * се задолжително.
Вашта E-mail адреса нема да биде објавена.
Можно е вашиот запис да биде видлив само откако ќе го одобриме.
Го задржуваме правото да ги уредуваме, бришеме или не објавуваме записите.
18 entries.
Dushanka Petrova-Radenkovik Dushanka Petrova-Radenkovik wrote on 17/04/2024 at 12:30
Ke bidam kratka,8/osum/ god e mojata majka zgrizena vo ,,Vita ve,,.Blagodaram od srce ,tie se pricinata shto ushte ja imame ,i se raduvame na nejzinoto prisustvo❤️❤️❤️Blagodarnost do celiot personal.😘🍀
Natasha Kiprijanovic Natasha Kiprijanovic wrote on 10/04/2024 at 14:33
Srekna sum sto postojat.Vistinski izbor za nega na lica od treto doba.Koga najmnogu mi trebase pomos za mojata majka bolna od alchajmer, najmnogu mi pomogna Maja i nejziniot prekrasen tim.Blagodarna sum im do nebo.Imame prekrasna sorabotka veke 2 godini.Polni se so razbiranje i ljubov kon svojata profesija.Se cuvstvuva vo vozduhot.Od se srce go preporacuvam ova prekrasno semejstvo i domot Vita Ve.
Ленка Ленка wrote on 08/04/2024 at 18:51
Вашиот дом топло го препорачувам доколку на некого му е потребен. Ова е хумана дејност која бара многу посветеност, љубов, трпение и смиреност. Вита Ве го постигнала сето тоа. Хигиената е на највисоко ниво, амбиентот е прекрасен. Вработените се максимално посветени, транспарентни и достапни за разговор, совет и мислење. Ви благодарам од срце
Milica Milica wrote on 06/04/2024 at 16:35
Za Vita nemam zborovi so koj mozam da ja is kazam blagodarnosta za grizata na site korisnici megju koi e I mojata majka ,koja prstojuva tamu 12 godini ,mnogu e zadovolna a I jas ,za 12 godini e gledana neguvana od site vraboteni na celo so direktorkata Maja sorob9tuvame so razbiranje I doverba so niv mnogu sum I'm blagodarna na site Vita ve hotel so🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆pozdrav❤️❤️❤️
Blagoja Pavlov Blagoja Pavlov wrote on 05/04/2024 at 18:29
Nemam zborovi kako edno toplo semestvo.
👏👏👏👏👍👍👍.
Светалана Светалана wrote on 05/04/2024 at 17:05
Искрена благодарност за посветеноста и беспреконата грижа на Маја и вработените кон мојот родител, кој веќе пет години престојува во домот Вита Ве. Топла препорака за згрижување на вашите блиски во оваа исклучителна установа!
Svetlana Svetlana wrote on 05/04/2024 at 16:12
Sestra mi e veke desetina godini zgrizena vo ovoj prekrasen dom ,rakovoden so profesionalen tim kompletno posveten na korisnicite za da im ovozmnzi eden dostoinstven zivot. Poradi vrvnata i profesionalna usluga i aktivnostite koi domot gi organizira po povod na drzavnite i religiozni praznici sestra mi se cuvstvuva kako da e doma. Srekni sme sto vrabotenite gii prifati kako svoja sopstvena familija i sto e srekna i zadovolna vo Vita ve.
Марјан Донев Марјан Донев wrote on 05/04/2024 at 10:52
Искрена и потполна грижа за нивните корисници, секој пат коректни и крајно професионални во нивниот пристап, ги препорачувам на секој на кого му требаат овој вид на услуги. Поздрав до целиот колектив на чело со Маја.
Ацо Тодоровски Ацо Тодоровски wrote on 04/04/2024 at 11:32
Едноставно, хотел со 6 звездици. Големо БРАВО за сопственикот и целокупниот персонал. 👏
Билјана Билјана wrote on 04/04/2024 at 08:42
Бескркорна грижа и љубов собрана на едно место ,со најдобар тим кој со зборови неможе да се доопише, искрено го препорачувам домот Вита Ве за вашите најблиски.
Irena Trajkoska Irena Trajkoska wrote on 03/04/2024 at 20:24
Немам толкава моќ да можам да го опишам вашето внимание кон старите лица ,Вашата почит кон нив ,нивните старски денови во трта доба исполнети со љувов внимание почит ,
Грижата олулу нив вниманието ,нивните игри кои се креирани од вас ,за да им помине денот без грижи ,цело ваше бесценето време им го препуштате нив само да имаат топлина љубов везусловно без да ви биде возвратена ..Маја како преставник на домот ВИТА-ВЕ е посебна личност бог сите добри манири доблести и ги поклонил незе и на вработените ..Огрмно е задоволството да се биде со вас и во ваш тим
Не заменливи сте ...Едно прекрасно топло семејство што пружа љубов добрина во очите на лицата од трета доба♥️♥️♥️
Светлана Пандилоска Светлана Пандилоска wrote on 03/04/2024 at 19:47
Вашата установа ПУСЗ "Вита-Ве" обезбедува целосен квалитет на живот и зачувување на достоинството на мојот татко. Почнувајќи од силната посветеност и нега од здравствен аспект, преку организирањето на социјални активности и активности за зачувување на креативноста до беспрекорната хигиена и естетика во уредувањето на просторот. Благодарност до менаџментот за достапноста во секое време како и до сите вработени за топлиот човечки пристап кон корисниците и кон нивните семејствата. Целосна препорака за згрижување и престој во Вита-Ве🙏.
Tatjana Tatjana wrote on 03/04/2024 at 19:29
Nemam takvi zborovi sto ke bidat dovolno za da kazam kolku mnogu ste dobri .Mesto kade ima mir harmonija nega ljubov griza .Sega sum mirna znaejki deka mojot roditel e zgrizen . Negovata nasmevka se vrati povtorno .vi blagodaram Vita Ve edni i edinstveni najdobroto od Makedonija. 🥰🥰🥰
Ivana Ivana from Veles wrote on 02/04/2024 at 21:07
Kompletna griza i nega bez nikakva zabeleshka,prezadovolni od celiot tretman na Maja i celiot Tim na Vita ve.
Матеј Матеј wrote on 01/04/2024 at 14:09
Вистинско место каде што вашиот родител/баба или дедо ќе бидат достоинствено и професионално згрижени.
Едноставно незаменливи и без конкуренција!
Топла препорака од лично искуство со близок за оваа установа!
Paulo Henrique Machado Paulo Henrique Machado wrote on 01/04/2024 at 12:30
cause are simply the best
Julija Tanceva Julija Tanceva wrote on 01/04/2024 at 12:26
⭐⭐⭐⭐⭐
Najdobroto od Makedonija
Vistinskoto mesto za griza na vashite najbliski 👍👍👍
Frosina Nikolic Frosina Nikolic wrote on 01/04/2024 at 10:22
Najdostoinstveno mesto ,od srce go preporacuvam💗